ترنج سبز

اخذ نمایندگی فروش و استخدام بازاریاب

شرکت ترنج سبز یکی از بزرگترین واحد های تولیدی با تخصص ساخت انواع لیوان های نوشیدنی آماده (حاوی انواع چای، دمنوش، مولتی کافه، شربت های خنک و پکیج باکس های تخصصی) است.

این شرکت با تولید لیوان های کاغذی و با بهترین کیفیت کاغذ و چاپ آنها با جوهر پایه گیاهی و استفاده از بهترین چای، دمنوش، قهوه و نوشیدنی های خنک بدون استفاده از هرگونه رنگ ، اسانس و مواد شیمیایی در خدمت تمامی بازارهای مصرف داخلی و خارجی بوده و تاکنون توانسته است تولیدات خود را به بیشتر نقاط ایران و بعضا سایر کشورهای همسایه صادر نماید.

با توجه به درخواست هموطنان از سراسر ایران جهت پخش محصولات برند ترنج سبز که تا کنون بیش از 30 نوع مواد و محصول آن آماده شده و قابل ارائه است و بزودی افزایش قابل توجهی خواهد داشت تصمیم به افزایش نمایندگی، کادر فروش و استخدام ویزیتور نموده است و در این راستا از کلیه کسانی که واجد شرایط هستن و علاقمند به همکاری با این شرکت می باشند دعوت بعمل می آورد.

ما در هر شهرستان دو نوع نمایندگی واگذار میکنیم

  1. نمایندگی نوع اول عبارت است از فروش محصولات بصورت فروشگاه اینترنتی و فروش آنلاین
  2. نمایندگی نوع دوم عبارت است از فروش محصولات بصورت توزیع شبکه مویرگی

نحوه اخذ نمایندگی فروش

جهت دریافت اطلاعات مربوط به نمایندگی فروش محصولات ترنج سبز با شماره تلفن 09104848059 تماس حاصل فرمایید تا از شرایط و مقررات شرکت مطلع گردید و یا از طریق ایمیل
info@toranje-sabz.com با ما در تماس باشید.

استخدام بازاریاب و ویزیتور

لطفا جهت همکاری با ما در زمینه فروش محصولات بصورت ویزیتور رزومه خود را بهمراه عکس و هرگونه توضیحات تکمیلی به آدرس ایمیل info@toranje-sabz.com ارسال نمایید.

لازم به ذکر است جهت تسریع در بررسی و پاسخگویی به شما حتما در قسمت موضوع ایمیل کلمه رزومه و سپس نام و نام خانوادگی و شماره تلفن همراه خود را درج نمایید.