ترنج سبز
oxin-manage

oxin-manage

%ب ظ, %23 %575 %1395 %16:%دی

لیوان مولتی کافه

%ق ظ, %02 %237 %777 %08:%فروردين

لیوان دمنوش دار

%ب ظ, %23 %574 %1395 %16:%دی

لیوان چایدار

%ب ظ, %23 %570 %1395 %16:%دی

لیوان کاغذی تبلیغاتی

 چاپ و تبلیغات روی لیوان های کاغذی چای دار با طرح های مناسبتی به همراه لوگوی سازمان ،شرکت و کسب و کار شما با قیمت بسیار مناسب و تیراژ بالا در کمترین زمان ممکن در ترنج سبز …

بهترین گزینه تبلیغاتی (لیوان کاغذی تبلیغاتی) را با کمترین هزینه و بالاترین اثر بصورت یکجا داشته باشید .

  • با مشاوران ما تماس بگیرید و ایده خود را پس از مشاوره به طراحان ترنج سبز بسپارید
  • در کوتاه ترین زمان لیوان کاغذی تبلیغاتی خود را از ما تحویل بگیرید
  • و در نهایت به جمع خاص ترین ها در زمینه تبلیغات با قیمت مناسب بپیوندید
%ب ظ, %23 %567 %1395 %16:%دی

تولید لیوان کاغذی چایدار

ابتدا کاغذ خام در قالب رول های بزرگ توسط دستگاهی بصورت یک طرفه و دوطرفه روکشی از جنس پلی اتیلین به خود می گیرد و سپس توسط چاپگرهای مخصوص و بهداشتی مورد چاپ قرار می گیرد و بعد از پروسه چاپ توسط قالب های مخصوص برش خورده و جدا می گردد و در دستگاه تولید قرار میگیرد و در یک پروسه کاملا اتوماتیک تبدیل به لیوان کاغذی می شود .

اضافه شدن دمنوش به لیوان کاغذی

لیوان کاغذی تولید شده وارد دستگاه جدیدی شده و چای یا دمنوش مورد نظر به مقدار مشخص و کافی در هر لیوان قرار میگیرد و توسط امواج اولتراسونیک یک عایق بهداشتی تور مانند در کف لیوان به روی مواد مورد نظر قرار میگیرد و بدین ترتیب لیوان کاغذی چایدار تولید می شود.

%ب ظ, %23 %563 %1395 %16:%دی

لیوان کاغذی چای دار

لیوان کاغذی چای دار یا تی کاپ محصول جدیدی است که در انتهای لیوان کاغذی چای و انواع دمنوش گیاهی و کافی در طعم های مختلف قرار گرفته و توسط یک لایه محافظ محفوظ میگردد و فقط کافیست آب جوش را به لیوان کاغذی چای دار اضافه کرده و در کسری از دقیقه نوش جان کنید .

لیوان کاغذی چای دار مورد تایید سازمانهای بزرگ بهداشت و سلامت دنیا میباشد و بهترین جایگزین چای کیسه ای و لیوان های یک بار مصرف پلاستیکی است که همواره صحبت از سرطان زا بودن و عدم رعایت بهداشت در تولید آنها میباشد . قیمت این محصول بسیار پایین بوده و در کوتاه ترین زمان ممکن شما میتوانید تنها با اضافه کردن آب جوش به لیوان کاغذی چای دار ،چای یا دمنوش مورد نظر خود را میل نمایید .

%ب ظ, %23 %562 %1395 %16:%دی

استخدام ویزیتور

لطفا جهت همکاری با ما در زمینه فروش محصولات بصورت ویزیتور رزومه خود را بهمراه عکس و هرگونه توضیحات تکمیلی به آدرس ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایید.

لازم به ذکر است جهت تسریع در بررسی و پاسخگویی به شما حتما در قسمت موضوع ایمیل کلمه رزومه و سپس نام و نام خانوادگی و شماره تلفن همراه خود را درج نمایید.

%ب ظ, %23 %560 %1395 %15:%دی

نحوه اخذ نمایندگی فروش

جهت دریافت اطلاعات مربوط به نمایندگی فروش محصولات ترنج سبز با شماره تلفن 09104848059 تماس حاصل فرمایید تا از شرایط و مقررات شرکت مطلع گردید و یا از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در تماس باشید.

ما در هر شهرستان دو نوع نمایندگی واگذار میکنیم

  1. نمایندگی نوع اول عبارت است از فروش محصولات بصورت فروشگاه اینترنتی و فروش آنلاین
  2. نمایندگی نوع دوم عبارت است از فروش محصولات بصورت توزیع شبکه مویرگی
صفحه1 از2